ART / Lithographs / Litograph in colors 7515113
nr 751 5113
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Ola Billgren (1940-2001), -71, 308/325, Flicka i rum, subject size: 45 x 39,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Ola Billgren (1940-2001), -71, 308/325, Flicka i rum, motivets mått: 45 x 39
Ola Billgren, Swedish painter, born 1940, dead 2001.
700
SEK 700
Monday April 2 2012
at 17:21:51
300 kr
500 kr
500 kr
550 kr
650 kr